Dołącz !

Zanim to zrobisz, musimy Ci lojalnie przypomnieć, że Ostatnia Faktoria jest jedną z najgorszych do życia mikronacji. Siarczyste mrozy, porywiste wiatry, skażenie środowiska, przestarzała infrastruktura, brak wiary, rachityczny system prawny, znikoma siła militarna, głęboko skrywane tajemnice. Można by wymieniać jeszcze długo ale chyba wystarczy. Życie w Faktorii jest niebezpieczne, niekomfortowe i najzwyczajniej krótkie.

Drugą, po zaakceptowaniu grożącego Ci niebezpieczeństwa, rzeczą jest zarejestrowanie się na naszym Murof czyli tak zwanym forum.

Swoją tragiczną w skutkach przygodę zaczniesz w Porcie gdzie jako gość otrzymasz zakwaterowanie w jednym z baraków. Z tej perspektywy widzisz co dzieje się w Faktorii ale poza obszarem Portu nie możesz wiele zrobić. Będziesz jednak miał(a) czas przemyśleć swoje życie.

Jeżeli zdecydujesz się ciężko pracować i niewiele z tego mieć czekamy na ciebie w Stróżówce. Po krótkich formalnościach otrzymasz swój numer oraz powinieneś (powinnaś) przyjąć nowe imię odcinając się od dotychczasowego życia. Możesz również używać numeru, „Osiemdziesiąty Trzeci” to imię tak samo dobre jak każde inne.